


Zalotnice i wiedźmy [Książka mówiona]
Tytuł oryginalny:
Zalotnice i wiedźmy to książka o miłości, pasjach życiowych i wielkiej tajemnicy. To historia zwyczajnej kobiety z rodu kobiet niezwykłych. Ich inteligencja, ambicje i głód wiedzy miały zapewnić im sukces. Ale nie zawsze tak było.
Główna bohaterka Asia, zmuszona sytuacją życiową, wyjeżdża z córką do Berlina, gdzie jeszcze raz zaczyna wszystko od nowa. Sprawy układają
się pomyślnie do momentu, kiedy w jej bezpieczne, spokojne życie wkracza były mąż. W tym samym czasie dzięki dokumentom odziedziczonym po prababce Lavernie, Asia poznaje zaskakujące losy kolejnych kobiet ze swojej rodziny.
A są to historie pełne niespodzianek, namiętności i pasji. Historie, przez które, jak mantra, przewija się prawdziwa, wielka miłość... Czy jest też pisana Asi?
Odpowiedzialność: | Joanna Miszczuk. |
Seria: | Matki, żony, czarownice / Joanna Miszczuk : 2 | Hasła: | Dokument dźwiękowy Książka mówiona Powieść obyczajowa Powieść polska - 21 w. Saga rodzinna |
Adres wydawniczy: | [Warszawa] : [Piaseczno] : x-audio ; Heraclon International. Storybox.pl, copyright 2021. |
Nośnik: | Jednostronna płyta CD-ROM. Ilość płyt: 1 Czas odtwarzania: 780 min. |
Uwagi: | Na grzbiecie wyłącznie tytuł cyklu. |
Wykonawcy: | Czyta: Anna Szawiel. |
Twórcy: | Szawiel, Anna. (1982- ). Lektor. |
Dźwięk: | Mp3. |
Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki |
Dodaj recenzje, komentarz |
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)