

Skandal w Bohemii [Książka mówiona]
Tytuł oryginalny:
Tom jedenasty z serii klasycznych opowieści detektywistycznych Arthura Conan Doyle`a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki.
Gdy do Sherlocka Holmesa zwraca się o pomoc pewien wpływowy choć niezbyt rozgarnięty król, jest to, jak się wydaje, propozycja nie do odrzucenia. Detektyw nie wie jeszcze, że w tej sprawie przyjdzie mu się zmierzyć z kobietą, która nie ustępuje mu inteligencją, sprytem i błyskotliwością.
Czyżby wreszcie napotkał przeciwnika równego sobie?
Odpowiedzialność: | [oryginał] sir Arthur Conan Doyle ; adaptacja: Stephanie Baudet ; przekład: Mariusz Berowski. |
Seria: | Sherlock Holmes : mroczne tajemnice i skradzione skarby / Stephanie Baudet : t. 11; Klasyka dla Dzieci | Hasła: | Doyle, Arthur Conan (1859-1930) - Skandal w Bohemii Adaptacja literacka Dokument dźwiękowy Książka mówiona Opowiadanie dziecięce angielskie - 21 w. |
Adres wydawniczy: | [Piaseczno] : Wydawnictwo Tandem : Heraclon International. Storybox.pl, [2021]. |
Nośnik: | Jednostronna płyta CD-ROM. Ilość płyt: 1 Czas odtwarzania: 64 min. |
Uwagi: | Na grzbiecie wyłącznie tytuł cyklu. |
Wykonawcy: | Czyta: Krzysztof Plewako-Szczerbiński. |
Twórcy: | Berowski, Mariusz. Tłumaczenie. Doyle, Arthur Conan. (1859-1930). Oryginał Szczerbiński, Krzysztof. (1978- ). Lektor. |
Przeznaczenie: | Dla dzieci powyżej 7 lat. |
Dźwięk: | Mp3. |
Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki |
Dodaj recenzje, komentarz |
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)